1.10.2015

Medycyna Komórkowa - Największy Przyjaciel Kobiety - Medycyna XXI Wieku. Co to takiego?


Medycyna Komórkowa - Największy Przyjaciel Kobiety

Twórcą Medycyny Komórkowej jest Dr Matthias Rath - niemiecki lekarz i naukowiec, który dokonał przełomu w rozumieniu głównych przyczyn współczesnych chorób chronicznych, takich jak: choroby serca, cukrzyca czy osteoporoza. Dr Rath udowodnił, że większość chorób chronicznych rozwija się na skutek długotrwałego niedoboru specyficznych mikroelementów w komórkach naszego ciała i jako takim można im zapobiec.
W odróżnieniu od medycyny konwencjonalnej, która koncentruje się na funkcji organów i usuwaniu symptomów chorób, Medycyna Komórkowa otwiera szansę szeroko zakrojonej opieki zdrowotnej.

Proszę o udostępnienie i polubienie tego artykułu -
Dziękuję bardzo




Medycyna Komórkowa - Największy Przyjaciel Kobiety
Celem tej nowej gałęzi wiedzy jest wyeliminowanie chorób przez identyfikację ich źródeł (nie tylko symptomów) na poziomie najmniejszej jednostki funkcjonalnej naszego ciała – komórki. Najczęstszą przyczyną nieprawidłowej funkcji milionów komórek budujących nasze organy i cały organizm, prowadzących do zmian chorobowych, są chroniczne niedobory niezbędnych składników odżywczych takich jak: witaminy, minerały, pierwiastki śladowe, aminokwasy.

To dzięki Medycynie Komórkowej możemy zrozumieć, dlaczego choroba sercowo-naczyniowa jest w krajach uprzemysłowionych „zabójcą numer 1”. Odpowiedź na to pytanie jest prosta: serce i układ naczyń krwionośnych są najbardziej mechanicznie aktywnymi organami naszego ciała. Poddawane są one nieustannie stresowi ciśnienia krwi i pompującej akcji serca, w związku z tym zużywają ogromne ilości energii biologicznej. Pracę serca można przyrównać do nieustannie pracującego silnika– najbardziej aktywnej części w samochodzie, wymagającej szczególnej pielęgnacji i regularnego uzupełniania stanu oleju. Serce i układ krążenia wymaga - podobnie jak silnik - regularnego dopływu składników odżywczych, a szczególnie mikroelementów, bez których biologiczna energia komórkowa nie może być wytworzona. Długotrwały niedobór witamin i innych składników odżywczych prowadzi do nieprawidłowej funkcji tych komórek przyśpieszając procesy starzenia naczyń krwionośnych (arterioskleroza), stanów spazmu prowadzących do nadciśnienia tętniczego i niewydolnej pracy serca.

Kliknij na „Polub tę stronę” a będziesz zawsze informowany o nowych wpisach i artykułach na moim blogu.


W podobny sposób Medycyna Komórkowa potrafi zidentyfikować podłoże wielu innych chorób i eliminować ich przyczyny startując od poziomu komórkowego. Medycyna komórkowa przenosi zrozumienie chorób od symptomów i specjalizacji opartej na organach naszego ciała ( kardiologia, ortopedia, laryngologia, ginekologia itd) do poziomu podstawowych funkcji komórki i zaspokojenia ich wymagań do optymalnej pracy.

Podstawy Medycyny Komórkowej

Medycyna Komórkowa - Największy Przyjaciel Kobiety

  • zdrowie i choroba rozstrzygają się na poziomie milionów komórek naszego ciała – najmniejszych jednostek ludzkiego organizmu.
  • każda komórka potrzebuje odpowiedniej ilości składników odżywczych w celu zapewnienia optymalnego przebiegu procesów metabolicznych. Chroniczny niedobór mikroelementów prowadzi do upośledzonej pracy komórek.
  • długotrwały niedobór składników odżywczych niezbędnych do optymalnego wytworzenia energii biologicznej jest najczęstszym powodem choroby sercowo-naczyniowej, ze względu na  szczególnie wysokie zapotrzebowanie tego układu w bioenergię.
  • długotrwały niedobór składników odżywczych niezbędnych do optymalnej produkcji tkanki łącznej jest częstym powodem nieprawidłowej funkcji układu kostnego i wielu innych organów, jak również rozprzestrzeniania się procesów nowotworowych
  • kluczem do sukcesu w profilaktyce i leczeniu chorób chronicznych i nowotworowych jest optymalny dodatek niezbędnych komórkowych składników odżywczych do dziennej diety.
Na początek zapraszam Państwa do wirtualnych odwiedzin Instytutu Medycyny Komórkowej Dr Ratha wraz z Panią Dr Aleksandrą Niedzwiecki dyrektorem badań Instytutu Medycyny Komórkowej Dr Ratha.





W następnych postach będę publikował dokonania Instytutu Medycyny Komórkowej Dr Ratha w oparciu o przeprowadzone liczne badania kliniczne i laboratoryjne.
Natomiast w najbliższym poście napiszę jak Medycyna Komórkowa może pomóc w chorobie raka jajników.

Podziel się artykułem ze swoimi znajomymi. Każdemu może on się przydać lub może go zainteresować. Jeżeli nie chcesz go udostępniać to po prostu możesz go polubić – to dzięki Wam mogę dalej rozwijać bloga - dziękuję bardzo

Proszę również o komentarze, szczególnie te które mogłyby być dla kogoś pomocne  - dziękuję bardzo







Zdjęcia:
http://www.drrathresearch.org/drrath-discoveries/cellular-medicine
http://www.publicdomainpictures.net/view-image.php?image=42719&picture=komorka
Video:
https://www.youtube.com/watch?t=59&v=pBWmXIP__TQ

0 komentarze:

Prześlij komentarz